STRING HYLDE, 3 hylder, hvide ender, 1950'erne.

148323. STRING HYLDE, 3 hylder, hvide ender, 1950'erne.

Træ/plastik belagt metal. Højde 76 cm, bredde 79 cm, dybde 20 cm.

"BEMÆRK AT OBJEKTERNE ER PLACERET I HÄSSLEHOLM".

Brugs- og aldersslitage, snavs, hylder med blegning og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.269