OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, signeret Hellvi, kroki.

1482875. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, signeret Hellvi, kroki.

Rammemål ca 53 x 100 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca 53 x 100 cm.

Antal besøg: 502