MARCEL MARIEN. Paraply. Litografi.

1482345. MARCEL MARIEN. Paraply. Litografi.

Underskrevet. 50/100 Med ark: 500 x 650 mm Billedareal: 380 x 500 mm.

brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

brugsspor.

Antal besøg: 599