AKUSTISK GUITAR I Etuiet, 1950'erne.

1482273. AKUSTISK GUITAR I Etuiet, 1950'erne.

Længde 100 cm. Bredde 42 cm.

1 gear på mekanikken mangler. Skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 100 cm. Bredde 42 cm.

Antal besøg: 1.120