KISTA, begyndelsen af det 19. århundrede.

148194. KISTA, begyndelsen af det 19. århundrede.

Eg med lås og beslag i jern.

Mål: Højde 45,5, bredde 84,5, dybde 47 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Eg med lås og beslag i jern.

Slitage, ridser, mærker.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 623