SHIPO OLIELAMPER, 2 stk GV Harnisch Eftr.

148178. SHIPO OLIELAMPER, 2 stk GV Harnisch Eftr.

Med tilhørende vægbeslag Højde 27 cm.

glas mangler, aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

glas mangler, aldersslitage.

Antal besøg: 4.260