Signetring i 18K rødguld med sort sten (sandsynligvis onyx).

148086. Signetring i 18K rødguld med sort sten (sandsynligvis onyx).

Stemplet HBA h S8 (1944) 18K Størrelse 23 mm Totalvægt 6 gram.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 585