Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Møbler
Lænestole og stole
LÆNESTOLE 1 par, neo-rokoko, århundredeskiftet 1900.
1480810. LÆNESTOLE 1 par, neo-rokoko, århundredeskiftet 1900.
blå polstring.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
blå polstring.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
449