SKAB med WITERELDEL, birk, 1930'erne / 40'erne.

147984. SKAB med WITERELDEL, birk, 1930'erne / 40'erne.

Højde 131 cm, længde 141 cm. Dybde ca. 43,5 cm.
Tre hylder i hvert skab og tre flytbare hylder i glasdelen.

Brug og Overfladeslitage. Ridser og stød. Mindre finerskader og trærammede hjørner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.109