147984. SKAB med WITERELDEL, birk, 1930'erne / 40'erne.
Højde 131 cm, længde 141 cm. Dybde ca. 43,5 cm.
Tre hylder i hvert skab og tre flytbare hylder i glasdelen.
Brug og Overfladeslitage. Ridser og stød. Mindre finerskader og trærammede hjørner.
Nøgle/nøgler findes