BLOMSTERBORD, formentlig Tyskland, 1950'erne.

147923. BLOMSTERBORD, formentlig Tyskland, 1950'erne.

Bordmonteret cirkulært stativ i træ med forskellige farvede plateauer. Sortlakeret højglans bordplade. Benender og messingkanter.

Mindre Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.823