STOLE, 8 stk, Nyrenässasans, 1900-tallet, samt bord.

147917. STOLE, 8 stk, Nyrenässasans, 1900-tallet, samt bord.

Stole med udskåret indretning, hvidmalet med farvet dekorativt maleri for enden af ryggen.
Bordet er cirka 195 cm langt, og cirka 98 cm bredt.
bordet med dekorativt maleri.

Ben på bord med reparation/reparationer inklusive reparationer/skader, Brugsslitage, laktab/slagmærker ridser pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

bordet med dekorativt maleri.

Antal besøg: 922