BERETTA. ULTRALIGHT CAL.12/70.

1476776. BERETTA. ULTRALIGHT CAL.12/70.

Fremstillingsnummer: G15657B Tøndelængde: 67 cm Fremstillingsår: 1997 LOP: 36,5 cm I alt fem choker, chokernøgle og brugsanvisning medfølger.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser i stemplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besøg: 1.908