LYSKELYSE, barok, 1700-tallet.

1475248. LYSKELYSE, barok, 1700-tallet.

Messing. Aftagelig dekoration af blomster. Seks lyspunkter. Diameter ca 65. Højde ca 56 cm OBS. Ændret fitnessrapport 20/11 12.29.

Have på. Ridser og mærker. Reparationer. Et dekorativt element mangler en del af dekorationen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.838