FØDEVARERGRUPPE, 7 dele, 1930'erne.

147477. FØDEVARERGRUPPE, 7 dele, 1930'erne.

Bord, hævet og sænket med 2 tillægsplader, 4 stole.
Bordplade diameter 90 cm. forlængerpladernes bredde 30 cm.

Brugsslitage, ridser og malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 900