Ubekendt kunstner, akvarel, monogram signeret EB.

1473572. Ubekendt kunstner, akvarel, monogram signeret EB.

Ramme ca 44 x 34 cm, billede ca 29 x 20 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.820