LOFTSLAMPE med prismer, 20. århundrede.

147333. LOFTSLAMPE med prismer, 20. århundrede.

Metalramme, ophængt med prismer, seks elektriske lyspunkter. Diameter 42, højde uden kæde 25 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 654