SERVANDO CABRERA MORENO. Ingen titel.

1473080. SERVANDO CABRERA MORENO. Ingen titel.

Blæktegning på papir Signeret og dateret 1977. Lavet under opholdet i Spanien 47,5x61 cm.

Rynker, sikkert forårsaget af støtten. Malet aluminiumsramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 539