VAS, orange glas 1900-tallet.

VAS, orange glas 1900-tallet.
1472832. VAS, orange glas 1900-tallet.

Muligvis Kjell Engman. Usigneret. Højde 35 cm. Bredde 11 cm Dybde 9 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 376