SERVANDO CABRERA MORENO. Partner.

1472765. SERVANDO CABRERA MORENO. Partner.

Tusch på papir Signeret og dateret 1979 49x64 cm.

Foxing. Papir med rifter og skader. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. metalramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 687