CHANUKKA LYS.

CHANUKKA LYS.
1472678. CHANUKKA LYS.

Sølv, stemplet Birmingham 1932, højde 19,5 cm, vægt 234 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1472678. CHANUKKA LYS.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.075