CAMPING SÆT, bord og stole og bilsæt boks.

147195. CAMPING SÆT, bord og stole og bilsæt boks.

Størrelse foldet, længde 65 cm, bredde 40 cm, højde 8,5 cm Bord foldet op, højde 58 cm, sædehøjde 44 cm.

Den ene låsekrog mangler, kraftigt Brugsslitage med malingsfald på bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.278