TASKE/PORTEFØLJE, Mulberry, "Walter".

1471821. TASKE/PORTEFØLJE, Mulberry, "Walter".

Dokumentmappe i sort læder med stoffor. Aftagelig og justerbar skulderrem. Et ydre rum. Indvendigt tre rum, hvoraf det ene har lynlås, samt et rum til en 15" laptop. To mindre rum og til kuglepenne. Mærket "Mulberry" og logomærket messingplade med nummerering. Højde 34 cm, bredde 42 cm, dybde 8 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 2.008