SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950'erne / 60'erne.

147151. SOFFBORD, "Frisco" Folke Ohlsson, Tingströms, 1950'erne / 60'erne.

Teaktræ med hævet kant. Mærkemærket. Mål, længde 122, dybde 81, højde 56 cm.

Mindre Brugsslitage, ridser, mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 8.684