BORDUR og ARMANDUR, 9 dele, 20. århundrede.

147150. BORDUR og ARMANDUR, 9 dele, 20. århundrede.

Bordur, Zenith, trækasse, højde 21 cm. 9 armbåndsure, inkl. Festiva, Exacta.

Brugsslitage. Borduret mangler skrue og en aftrækker har en drejelåge løs. Et af armbåndsurene mangler glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.061