STOLE, 1 par, Karl Johan omkring 1810.

147029. STOLE, 1 par, Karl Johan omkring 1810.

Birk, tilbageskåret, svungne forben.

Aldersslitage, forstærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 563