IKKE-KOMMISSIONERET OFFICER SABLE m/ 1899.

1470278. IKKE-KOMMISSIONERET OFFICER SABLE m/ 1899.

Underofficerssabel m 1899 med portepé m / 1797.
Samlet længde 97 cm.
Bladlængde 84,5 cm.
Stemplet EAB IMPORT (Erik Anton Berg, Eskilstuna).

Brugt stand, kar mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet længde 97 cm.
Bladlængde 84,5 cm.

Brugt stand, kar mangler.

Antal besøg: 1.675