VINKANNA, grøntonet glas med nikkel sølv montering. Württembergishe Metallwerkenfabrik (WMF), Art Nouveau tidligt i det 20. århundrede.

147004. VINKANNA, grøntonet glas med nikkel sølv montering. Württembergishe Metallwerkenfabrik (WMF), Art Nouveau tidligt i det 20. århundrede.

Flot blomsterdekoration. Højde 41 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.103