SOFA, bambus/rattan.

SOFA, bambus/rattan.
1469693. SOFA, bambus/rattan.

Højde ca 74 cm, længde ca 130 cm.

Brugsslitage. Puden mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
1469693. SOFA, bambus/rattan.

Brugsslitage. Puden mangler.

Antal besøg: 1.275