SØLV, stok med sølvkrykke, dateret 1925.

1469040. SØLV, stok med sølvkrykke, dateret 1925.

Længde 90 cm.

Brugsslitage, buler, personligt graveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 90 cm.

Antal besøg: 2.654