ANNMARIE WEJERFELT-EKEDAHL. Akvarel, signeret.

146900. ANNMARIE WEJERFELT-EKEDAHL. Akvarel, signeret.

Skånsk landskab. 20x24 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skånsk landskab. 20x24 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 1.003