FIGUREN, Ninnie Ceramics.

FIGUREN, Ninnie Ceramics.
1467090. FIGUREN, Ninnie Ceramics.

Ugle, Signeret Nie. Højde 13 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.702