Peter Dahl, 2 farvelitografier, 1987, ikke signeret.

146702. Peter Dahl, 2 farvelitografier, 1987, ikke signeret.

Grafikark uden ramme. Udgivet i forbindelse med bogen "Arbeten 1985-1987", Raster Förlag og Galleri AIX. Ca 29,5 x 22 og ca 29 x 22 cm.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Antal besøg: 862