PETER KARPF. "OTO", lænestol, i-Form.

1466202. PETER KARPF. "OTO", lænestol, i-Form.

Støbt krydsfiner. Mærket med uklar datering.
Ryghøjde 71 cm, bredde 80 cm.

Krackelyr, Brugsslitage. Bump mærker og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 71 cm, bredde 80 cm.

Antal besøg: 2.340