VYTAUTAS TOMASEVICIUS. "HEMMELIGHED".

1466154. VYTAUTAS TOMASEVICIUS. "HEMMELIGHED".

Bagside signeret, betitlet og dateret 2008, akryl på lærred 170x50 cm. Ikke vædret.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 446