LYSTERVAS, glas med prismer, England, 1800-tallet.

146587. LYSTERVAS, glas med prismer, England, 1800-tallet.

Indretning i et blomstermønster mod en lyserød baggrund. Højde 36 cm.

Slitage, dekoration med udfald, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 910