Kommode, med stenplade, rokoko stil.

1465178. Kommode, med stenplade, rokoko stil.

Højde: ca 80 cm Bredde: ca 100 cm Dybde: ca 50 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 703