STOLE, 2 stk., århundredeskiftet 1900.

1465147. STOLE, 2 stk., århundredeskiftet 1900.

højde 89 cm hvidmalet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 89 cm hvidmalet.

Brugsslitage.

Antal besøg: 355