LÆNESTOLE et par af det 20. århundrede.

146432. LÆNESTOLE et par af det 20. århundrede.

højde 76 cm, bredde 68 cm.

Brugsslitage, kantbånd løst på lænestol.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 76 cm, bredde 68 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 479