FRACK og RYGNING, Aros og Frislid, 20. århundrede.

146309. FRACK og RYGNING, Aros og Frislid, 20. århundrede.

2 dele hver og seler.
Pelslængde, ca. 110,5 cm.
Tuxedo ryglængde, ca. 79,5 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.
Knap på smoking skal syes på.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 dele hver og seler.
Pelslængde, ca. 110,5 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.
Knap på smoking skal syes på.

Antal besøg: 1.495