Størrelse 19, vægt 6,3 gram. Stemplet HE (Engelbert), Stockholm 1999.
Ring i 18 K hvidguld med 16 diamanter ca. 0,24 ct. Stemplet HE (Engelbert), Stockholm 1999.
Mindre Brugsslitage.