RETRO, VÆGUR, Junghans, 1900-tallet.

1462519. RETRO, VÆGUR, Junghans, 1900-tallet.

Vægur med mindre æggeur i blikkasse Højde 29 cm Urskive mærket Junghans.

Aldersslitage, falmede tal, trænger til rengøring.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.654