DANIEL CODORNIU ALOY. Landskab.

1461474. DANIEL CODORNIU ALOY. Landskab.

Olie på lærred Signeret 38,5x46 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 673