GARDEROBE, 1930'erne.

GARDEROBE, 1930'erne.
1459826. GARDEROBE, 1930'erne.

2 hylder, bar, længde ca. 181, bredde 58, højde 190 cm. Alle døre kan åbnes.

Brugsslitage. Ridser, pletter, stødmærker, finerskader. tørre revner.
Bagben med skader. Skader på nøglehulsbeslag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.497