JOSÉ HERRERA. "PETIT NU FEMININ DE DOS".

1459746. JOSÉ HERRERA. "PETIT NU FEMININ DE DOS".

Signeret, dateret 85, betitlet på verso, olie på panel Panel cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 762