FRITHJOF SMITH-HALD, olie på lærred, sign.

145859. FRITHJOF SMITH-HALD, olie på lærred, sign.

Komposition med børn i barnevogn, 55x65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.372