SKAKBRÆT MED BRYKER, 20. århundrede.

145855. SKAKBRÆT MED BRYKER, 20. århundrede.

Stykker i udskåret træ. Mål bordplade, 56 x 56 cm.

Brugsslitage, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, snavs.

Antal besøg: 2.057