EVALD BJÖRNBERG, olie på Panel, sign.

145851. EVALD BJÖRNBERG, olie på Panel, sign.

Blomsterstilleben, 32x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blomsterstilleben, 32x29 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 979