VÆG KONSOLLER, 2 stk, hvidmalet, dateret 1906.

1458213. VÆG KONSOLLER, 2 stk, hvidmalet, dateret 1906.

højde 25 cm, bredde 22 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 25 cm, bredde 22 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 257