JOSEP POUS FONT. flodlandskab.

1457953. JOSEP POUS FONT. flodlandskab.

Olie på lærred Signeret 51x60,5 cm.

Lapper på bagsiden. Små rifter, restaureringer og ommalinger. Ramme af malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.191