VIOLIN, HÅB.

VIOLIN, HÅB.
1457765. VIOLIN, HÅB.

Stemplet Hopf, længde ca 58 cm, med etui.

Ormegange, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
1457765. VIOLIN, HÅB.

Ormegange, Brugsslitage.

Antal besøg: 1.597